В Китаї знайшли спосіб економити на повітряному обприскуванні

23 квітня 2018 95 0
Китайська компанія винайшла засіб, що дозволить вдвічі зменшити кількість пестицидів, необхідних для обприскування
Kurkul.comКитайська компанія винайшла засіб, що дозволить вдвічі зменшити кількість пестицидів, необхідних для обприскування

Китайська агрохімічна компанія домоглась зменшення частки використання пестицидів в безпілотному обприскуванні. Свою нову розробку — зменшені частки піразолу — компанія Shandong Kangqiao Bio-technology Ltd представила на початку цього року. Про це повідомляє SuperAgronom.com

На сьогоднішній день існує великий попит саме на пестицидні сполуки для безпілотних обприскувачів. Фахівці відзначають, для обприскування з повітря звичайні пестициди зазвичай розводять в 200 разів, тоді як спеціальні «повітряні» пестициди необхідно розчиняти в 2-5 разів.

Читайте також: В Китаї вперше використали дрони для запилення фруктових дерев

Для наземного обприскування частки розчину повинні становити менше 5 мікрон, для обробітку з повітря — не більше 2 мікрон. Наразі у компанії домоглися того, що продукти піразолу мають середній розмір частинок менше 1 мікрона, а суспензія досягає 99%, що дозволяє використовувати повітряні пестициди ефективніше.

Очікується, що розробка інноваційних пестицидних сполук буде розвиватися завдяки застосуванню нанотехнологій зі спрямованістю на контрольоване вивільнення активної речовини.

Виконано за допомогою Disqus