На Житомирщині фермер збирався взяти в оренду радіоактивні землі

138
0
Житомирський фермер збирався господарювати на радіоактивних землях
Kurkul.comЖитомирський фермер збирався господарювати на радіоактивних землях

У Народницькому районі Житомирської області завдяки зусиллям прокуратури попереджено використання 40 гектарів радіоактивно забруднених земель. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Як з'ясувалося, влітку минулого року рішенням Народницької селищної ради з ТОВ «Поліська Нива» було незаконно укладено договір оренди на 40 га землі вартістю понад 820 тис. грн за межами села Базар з метою ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Земля не тільки була передана в оренду з порушенням вимог цивільного та земельного законодавства, більше того — передана ділянка виявилася радіоактивно забрудненою, а отже не може використовуватися в сільськогосподарському виробництві. До того ж, селищна рада не уповноважена розпоряджатися даною категорією земель.

Прокуратурою області вжито заходів представницького характеру та припинено користування радіоактивно забрудненими угіддями.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus