Світові лідери ресторанного бізнесу відмовляються від «негуманних» яєць

14 травня 2018 173 0
Ще дві світові компанії відмовилися від використання яєць кліткового утримання
Kurkul.comЩе дві світові компанії відмовилися від використання яєць кліткового утримання

Мережі ресторанів Hesburger та Vapiano відмовилися використовувати яйця отримані від кур, що вирощуються в клітках. Про це повідомляє прес-служба організації «Open Cages».

Фінська мережа ресторанів фастфуду Hesburger зобов'язується до 2021 р. вивести із закупівель всі яйця від курей, що утримуються в клітках. Ця політика охоплюватиме всі країни, де наявні ресторани мережі. Компанія Hesburger представлена у більш ніж 10 країнах серед яких Німеччина, Росія, Іран та Україна, в загальній кількості 460 закладів.  Щорічно мережа використовує близько 294 т. яєць.

Не менш відома мережа італійських піцерій Vapiano також долучилася до глобального тренду  і офіційно відмовилася від яєць отриманих з кліткового утримання починаючи з 2018 р. Мережа Vapiano представлена у 33 країнах світу, серед яких також Україна. Дане рішення було прийнято в ході переговорів із зоозахисними організаціями Open Cages, Open Wing Alliance та Albert Schweitzer Foundation.

На сьогодні в Україні представлені вже декілька крупних компаній, які відмовилися використовувати яйця з кліткового утримання, такі як: McDonald`s, Nestle, Danone, PepsiCo та Unilever.

Виконано за допомогою Disqus