Реклама

McDonald`s та Danone припиняють використання яєць від курей кліткового утримання

23 березня 2018 842 0
Ряд світових компаній відмовляються використовувати яйця, отримані від курей кліткового утримання
Kurkul.comРяд світових компаній відмовляються використовувати яйця, отримані від курей кліткового утримання

Всесвітньо відома мережа закладів харчування McDonald`s оновила свою соціальну політику стосовно використання яєць від курей вільно-вигульного типу утримання, розширивши дію даного зобов’язання на території країн Білорусії, України та Росії — повідомляє  ГО «Відкриті клітки».

«Ми несемо відповідальність за те, щоб наші постачальники запровадили практику, яка захищає і покращує здоров'я та добробут тварин у нашому ланцюжку поставок. Більше чверті століття ми співпрацювали з нашими постачальниками, неурядовими організаціями (НУО) та експертами з питань добробуту тварин, щоб розробити та вдосконалити методи обробки, житла, охорони здоров'я та забій для тварин у нашому ланцюзі поставок», — зазначає представництво McDonald`s.

Компанія Danone, один з найбільших у світі виробників молочної продукції та дитячого харчування, також відмовиться від яєць, що були отримані від курки в клітковому утриманні у 2019 р. Дана політика компанії охоплює всі підрозділи та представництва в світі.

«В останні часи ми спостерігаємо стрімко зростаючу тенденцію серед світових компаній — лідерів ринку, що відмовляються від продукції, виробленої негуманним способом. Тільки за цей рік про такі наміри оголосили такі гіганти, як Unilever, Nestle, Danone, McDonald`s. Це пов’язано насамперед із зацікавленістю споживачів в світі купляти продукцію, яка виробляється не тільки згідно норм якості, але й з дотриманням більш гуманних норм утримання фермерських тварин», — менеджер зв’язків із громадськістю ГО «Відкриті клітки», Маханьова Дарина.

Нагадаємо, понад 20 відомих харчових компаній нещодавно оголосили глобальні зобов'язання щодо усунення використання клітин у ланцюгах постачання яєць. Заява компанії Unilever поширюється на декілька інших глобальних політик cage free від інших великих корпорацій, включаючи Nestle, Aldi Sud, Kellogg Company, General Mills, Wyndham Worldwide та інші.

Виконано за допомогою Disqus