Реклама

Nestlé повністю відмовиться від яєць курей кліткового утримання

3 листопада 2017 183 0
Логотип компанії Nestlé
1000logos.netЛоготип компанії Nestlé

Найбільша в світі компанія по виробництву продуктів харчування Nestle, оголосила про виведення із ланцюгів постачання яєць від курей, що утримуються в клітках. Про це повідомила прес-служба ГО «Відкриті клітки».

Згідно з заявою компанії, виведення таких яєць з ланцюжків постачання буде проходити поступово: в США та Європі до 2020 р. та в інших країнах, включаючи Україну — до 2025 р.

Метою Nestlé у рамках стійкої політики є підвищення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Це включає в себе забезпечення гідних умов добробуту тварин.

Нова політика стосуватиметься всіх брендів компанії, в тому числі тих, що представлені тільки в Україні: Світоч та Торчин.

«Ми приємно вражені ініціативою компанії Nestlé і впевнені, що таке рішення стане чудовим прикладом для інших виробників у всьому світі. Крім того, вже зараз ми можемо сказати, що рішення Nestlé стане поворотним моментом у глобальній реформі промислового тваринництва і розпочне тенденцію змін добробуту фермерських тварин в Україні на краще», — зазначила менеджер зв’язків з громадськістю «Відкриті клітки Україна» Маханьова Дарина.

В останні часи все більше компаній в Європі та США відмовляються від використання та продажів яєць курей, що утримуються у клітках. Так, глобальну політику анонсували компанії InterContinental та McDonald`s, крім того деякі з міжнародних рітейлерів, що представлені в Україні, наприклад мережа Auchan, вже розпочали політику заміни яєць від кліткового утримання в певних країнах Європи.

Виконано за допомогою Disqus