Експерти прогнозують дефіцит вишень попри збільшення насаджень

308
0
Експерти прогнозують дефіцит вишень попри збільшення насаджень
pixabay.com

Не зважаючи на розширення площ під вишневими садами, цього року може спостерігатися дефіцит цієї продукції. Таку думку висловив керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Олександр Хорєв. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

«В Україні два сезони поспіль ціни на вишню були досить високими. У минулому році вони і зовсім досягали рекордних показників, що було обумовлено істотним зниженням виробництва через несприятливі погодні умови в період цвітіння. Як результат, вже в цьому році ми можемо констатувати розширення площ під вишневими садами. Однак, звичайно ж ці насадження ще не вступили в плодоношення, тому ми не виключаємо, що і в цей сезоні пропозицію вишні буде вкрай обмеженим, що природним чином позначиться і на цінах», — говорить експерт.

За словами Олександра Хорєва, така ситуація призведе до того, що переробні підприємства зіткнуться з проблемами при придбанні необхідних обсягів сировини. Це, в свою чергу, загрожує черговим збільшенням імпорту замороженої вишні.

 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus