Реклама

Відкрився перший завод картопляних напівфабрикатів для смаження

15 вересня 2015 75 0
Відкрився перший завод картопляних напівфабрикатів для смаження
Чернігівська ОДТРКВідкрився перший завод картопляних напівфабрикатів для смаження

Перший в Україні завод із виробництва картопляних напівфабрикатів для смаження відкрили у місті Мена Чернігівської області. Про це повідомляється на сайті Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер центр».

Зараз Україна імпортує картопляні напівфабрикати на півмільярда гривень, а новий завод може відразу на третину забезпечити цю потребу.

«Для Мени і Чернігівщини відкриття нового заводу – це насамперед 50 постійних робочих місць і більше ста – сезонних (при садінні, збиранні картоплі та сортуванні бульб). Що ж до самої виробничої лінії, то роботу планують налагодити цілодобово у три зміни. Тоді велику партію сировини можна переробити без простоїв за кілька діб, а далі зробити перерву на відпочинок і профілактику для обладнання. Українська сторона у цей проект вклала понад 48 млн грн», — розповідає керівник корпорації «Інтерагросистема», яка реалізує цей проект, Сергій Юхименко.

Заводська лінія – турецького виробництва. Вона змонтована протягом минулої зими. Для залучення іноземних інвестицій — €2,5 млн — у Мені було створене спільне підприємство. Ще кілька місяців знадобилося, щоб узгодити підключення до електромереж: завод споживає понад тисячу кіловат, тому у перспективі потрібні додаткові лінії електропередач.

За умови додаткової модернізації завод у Мені може забезпечити майже всю потребу України у цих напівфабрикатах.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама