Австрійський фермер на Черкащині вирощує безпечне м'ясо

1 червня 2018 857 0
Свиноферма Томаса Брунyера на Черкащині
Schaumann.org.uaСвиноферма Томаса Брунyера на Черкащині

Антибіотики вводять усім тваринам майже щодня та додають у їжу. Їх застосовують при вирощуванні усіх м’ясних тварин у господарствах, промислових масштабах та у домашньому виробництві. Про це повідомляє Tsn.ua.

На Черкащині співвласник господарства «Агро Плюс 2006» австрієць Томас Бруннер влаштував свиноферму, де не використовує антибіотиків. Коли починав свою справу був шокований, що тваринам для профілактики часто дають антибіотики. До того ж препарати худобі дають ті самі, які вживає людина при лікуванні хвороб. Ліки не лише запобігають хворобам тварин, а ще й прискорюють їх ріст. Наприклад, пеніцилін збільшує приріст ваги до 30%.

Потрапити на ферму до австрійця не дуже просто: необхідно письмово підтвердити, що людина не контактувала з іншими свинями за останні 72 години, щоб гарантувати біологічну безпеку тваринам.

М'ясо вільне від антибіотиків дорожче за звичайне, але всього на 20%. Поки свинину з ферми Томаса Бруннера закуповує один супермаркет та на українське виробництво прошутто.

Слід зауважити, що найменше антибіотиків у телятині та баранині.

Нагадаємо, наприкинці травня Держпродслужба зауважила, що діє державна програма моніторингу антибіотиків у продуктах тваринного походження.

 

Виконано за допомогою Disqus