Арніка очолила рейтинг органічних агрокомпаній України

6 червня 2018 247 0
Арніка очолила рейтинг органічних агрокомпаній України
FoodNavigator-USA

Агропромислова група «Арніка» стала лідером рейтингу агрокомпаній, що займаються органічним землеробством в Україні. Про це повідомляє Latifundist.com.

В «Арніці» обробляють близько 20 тис. га, з яких вже сьогодні більш 15,77 тис. га вирощуються відповідно до стандартів ЄС без застосування заборонених добрив і засобів захисту рослин. Сертифікований органічний земельний банк компанії становить 6,3 тис. га, що підтверджено сертифікатами відповідності стандартам, еквівалентним постановами ЄС-834/2007 і 889/2008, а також Bio Suisse (Швейцарія).

Органічну сівозміну «Арніки» представлено такими сільгоспкультурами як соя, кукурудза, нут, пшениця, сочевиця, льон і технічні коноплі.

«Підхід« Арніки» — транспонувати органічну технологію в рамках великотоварного виробництва. Земельний банк компанії на цей момент становить близько 20 тис. га. План входу в органіку розписаний до 2020 р., до цього моменту 100% агропромислової групи буде введено в це виробництво. І моє глибоке переконання, що Україна має всі перспективи стати провідним гравцем на світовому ринку. Але при цьому важливо працювати над технологією, яка дозволить органічну продукцію за ціною наблизити до конвенційної», — поділився засновник «Арніки» Андрій Пилипченко.

У ТОП-3 агрокомпаній України, що займаються органічним землеробством, увійшли:

1. «Арніка» — 15,77 тис. га;

2. «Галекс-Агро» — 8,8 тис. га;

3. «Агроекологія» — 7,5 тис. га.

Виконано за допомогою Disqus