Lemken презентує новий культиватор

6 червня 2018 107 0
Культиватор Karat 12 від Lemken
LemkenКультиватор Karat 12 від Lemken

Компанія Lemken презентує новий чотирьохбалочний культиватор Karat 12, який призначений для інтенсивного поверхневого та глибокого обробітку ґрунту з застосуванням безплужної технології. Перші моделі нового Karat 12 будуть реалізовуватись в напівпричіпному виконанні з робочою шириною захвату від 4 до 7 м. Про це повідомляє Traktorist.ua

Чотири ряди зубів з шириною міжряддя близько 23 см гарантують необхідний ступінь розпушування і, в залежності від форми лемешу, відповідне перемішування. Враховуючи вісім видів лемешів, відповідна комбінація знарядь знайдеться для будь-яких умов експлуатації. А опційний прилад швидкої заміни дозволяє швидко та просто проводити їх заміну. Для отримання максимальної продуктивності рекомендується використовувати нові вістря лемешів з твердосплавним покриттям K8H.

Висота рами культиватора 80 см, а поздовжній прохід 90/80/90 см забезпечує достатній вільний простір навіть при великій кількості органічного матеріалу.

Як і в інших серіях культиваторів бренду, використовувані на Karat 12 напівсферичні диски створюють оптимальне вирівнювання. Диски та прикотуючі котки виконані у вигляді цілісного вузла, завдяки чому необхідність в регулюванні дисків немає навіть при зміні глибини обробітку.

Шасі нового культиватора Lemken вбудовано між зубами і напівсферичними дисками. Завдяки цьому культиватор відрізняється компактністю, стійкістю і надзвичайною маневреністю на поворотній смузі і при транспортуванні по дорогах загального користування.

Зуби можуть відхилятися до 20 см по висоті, що забезпечує безпечну і безаварійну роботу на кам'янистій поверхні. А зусилля спрацювання понад 550 кг забезпечує міцну посадку зубів в ґрунті.

Завдяки опції гідравлічного регулювання оператор, безпосередньо з кабіни та під час руху, має можливість плавно регулювати глибину обробітку за допомогою прикочуючих котків.

В якості опції для нового культиватора Karat 12 пропонується гідравлічний підсилювач тяги, який служить для зменшення пробуксовування і, як наслідок, економії палива.

Для дотримання постійної глибини обробітку рекомендується оснастити культиватор ContourTrack — електрогідравлічною системою копіювання рельєфу з копіюючими колесами.

Виконано за допомогою Disqus