Експерти оцінили український ринок ягід в $ 300 млн

7 червня 2018 168 0
Українці їдять ягід в 3-4 рази менше, ніж жителі сусідніх європейських країн
pixabay.comУкраїнці їдять ягід в 3-4 рази менше, ніж жителі сусідніх європейських країн

Вирощування ягід є рентабельний бізнесом в даний час. Експерти оцінили ємність ринку ягід в 200 млн т, що становить в грошовому еквіваленті близько $ 300 млн. Про це повідомляє Pro-Consulting.

«Поліпшення ситуації на ринку ягід пов'язано перш за все з підвищенням внутрішнього попиту на цю продукцію. Купівельна спроможність українців поступово відновлюється, і все більше жителів нашої країни хочуть вживати натуральну вітамінну продукцію. Тут ми наслідуємо світовий тренд моди, спрямований на здоровий спосіб життя і якісне харчування. Завдяки йому, споживання ягід і продуктів з їх додаванням безперервно зростає, а значить український і міжнародний ринки будуть вимагати їх все більше», — вважають експерти Pro-Consulting.

Українці їдять ягід в 3-4 рази менше, ніж жителі сусідніх європейських країн, то і потенціал розширення ринку в нашій країні значний. Якщо не буде форс-мажору, то виробників ягід очікує тривалий період розвитку на зростаючому ринку. Свою продукцію вони зможуть продавати не тільки в свіжому вигляді, але і заморожувати на період міжсезоння, а також відправляти для подальшої переробки на харчові і косметичні підприємства.

«Не варто забувати і про те, що Україна має всі можливості для нарощування експорту ягід. Розвивати цей напрямок нам допоможуть такі переваги, як близькість до ємного ринку Євросоюзу і конкурентні ціни», — відзначають в компанії.

Для здійснення даного прогнозу необхідно удосконалювати як безпосереднє вирощування ягід, так і розвивати інфраструктуру по їх подальшій обробці і логістиці. 

Виконано за допомогою Disqus