Фермер в Австралії вирощує екзотичні гриби у залізничному тунелі

9 червня 2018 155 0
Вирощування екзотичних грибів
Agroxxi.ruВирощування екзотичних грибів

У південній частині Австралії знаходиться приватне підприємство Лі-Сан, власником якого є мікробіолог і знавець екзотичних грибів доктор Ноель Арролд. Про це повідомляє Agroxxi.ru.

Ферма розташована у тунелі, який колись був частиною одноколійної залізничної дороги з Сіднею до Мосс-Вейл. У ньому зберігається температура 16 градусів при відносній вологості 85%.

«Ми не змінюємо навколишнє середовище у відповідності з культурою, ми змінюємо культури в відповідності з навколишнім середовищем », — говорить доктор Аррольд.

Власник господарства лише чотири рази на рік приймає туристів, щоб ті відвідали незабутню екскурсію через повний грибів тунель довжиною 650 м. Забронювати місце в турі можна за декілька тижнів, бо бажаючих подивитись на екзотичні гриби дуже багато.

Тунель будований у 1866 р. та невдовзі був закритий для проїзду та використовувався як сховище для вибухових речовин. Ферму з вирощування грибів в ньому створили 1987 р. Такі ферми були дуже частим явищем у 50-ті роки, проте зараз лишилася лише Лі-Сан.

На підприємтсві фермери займаються також тестуванням нових способів вирощування екзотичних грибів.

Продукція з ферми постачається на фермерські ринки, у супермаркети Сіднею та кращі ресторани.

Виконано за допомогою Disqus