ЛУБНИМАШ презентував фермерську зерносушарку

8 червня 2018 199 0
На стенді ЛУБНИМАШ
На стенді ЛУБНИМАШ

Український виробник елеваторного обладнання завод «ЛУБНИМАШ» представив на виставці «АГРО-2018» фермерську зерносушарку потужністю 5 т/год. Про це повідомляє Elevatorist.com.

«Ми привезли на виставку маленьку фермерську зерносушарку. Сушарка порційного типу, її продуктивність становить 5 т/год по кукурудзі. Вона знімає 10% вологості у зерна», — розповів Павло Нужний.

Він додав, що ця зерносушарка йде в комплекті з теплогенератором на дровах. Теплогенератор оснащений теплообмінником, і прямий контакт продуктів горіння з зерном відсутня.

«Зерно на вивантаження виходить кондиційне, його прийме будь-яка лабораторія», — каже фахівець.

За його словами, інтерес з боку відвідувачів стенду до сушарки досить великий, адже зерносушарок такого типу в Україні не роблять. А в порівнянні з аналогічним обладнанням від зарубіжних виробників, український агрегат істотно виграє в ціні.

«І за якістю нічим не гірше, це заводське виконання; підприємство знаходиться в Україні і відповідає за свою продукцію відповідно до законодавства країни. У нас величезний досвід виробництва, в цьому році заводу виповнюється 130 років», — зазначає Павло Нужний.

Стенд компанії відвідав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він привітав заводчан з ювілеєм і запевнив, що всі урядові програми часткової компенсації вартості придбаного у вітчизняного виробника обладнання, в яких бере участь ЛУБНИМАШ, будуть справно працювати.

Виконано за допомогою Disqus