Аграрії протестували дрон-обприскувач Agras MG-1S

14 червня 2018 246 0
Дрон Agras MG-1S
Kurkul.comДрон Agras MG-1S

Аграрії протестували єдиний в Україні обприскувач з 10-літровим баком Agras MG-1S. Для тест-драйву на Smart Field його надала компанія Fly Technology. Про це йдеться в спецпроекті «Smart Field #4: трактору довіряй, але дрон-обприскувач знадобиться» на Latifundist.com.

За словами менеджера компанії Fly Technology Андрія Задерея, октокоптер Agras MG-1S — це нове покоління БПЛА від DJI, які розроблені спеціально для обприскування. Тривалість польоту напряму залежить від ваги. З повним баком апарат тримається у повітрі близько 10 хв. Проте, на практиці апарат може провести у повітрі до 20 хв., адже вага баку у процесі обприскування поступово зменшується.

Робочий діапазон обприскування Agras MG-1S становить від 1,5 м до 3 м над культурою. За 1 с дрон може подолати дистанцію в 7 м.

«Розмір краплі і покриття ми перевіряли за допомогою спеціального вологочутливого паперу, який розклали по ділянці. Робочий розчин завдяки потокам повітря від пропелерів «вдавився» вниз і якісно покрив бур'яни», — розповідає продукт-менеджер ALFA Smart Agro Валерій Литвиненко.

За словами спеціалістів ALFA Smart Agro, ультрамалооб’ємне обприскування — технологія, яка підходить для невеликих площ. Проте, на великих територіях трактор незамінний.

 

Виконано за допомогою Disqus