Реклама

Chafer презентував оновлені обприскувачі Guardian та Sentry

27 грудня 2018 24 0
Chafer презентував оновлені обприскувачі Guardian та Sentry
Traktorist.ua

Компанія Chafer Machinery презентувала причіпні обприскувачі Guardian та Sentry з оновленими функціями, які дозволяють збільшити продуктивність та підвищити керованість машин під час роботи. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Питання оптимізації управління було вирішене встановленням клапанів Canbus з електронним з’єднанням, які в режимі реального часу подають оператору сигнали про їхній статус і положення. У компанії переконані, що ця функція дуже важлива при автоматичному наповненні, промиванні та загальних роботах з трубами.

Система ePlumbing попереджає оператора, коли клапан не може повністю перейти в потрібне положення, що виключає можливість перехресного забруднення.

Ще одна функція — це автоматична зупинка змішування, коли рівень рідини в бункері сягає нижньої відмітки, завдяки чому утворюється менше піни й менше компонентів трубопроводу потрібно промивати.

Обприскувачі мають більший підйом штанги та меншу висоту, що дозволяє розміщувати штангу нижче до землі навіть з колесами найбільшого діаметру для мінімального розбризкування.

Обприскувач Chafer Guardian доступний в трьох розмірах від 3 тис. л до 4 тис. л, а модель Sentryмає бункер ємністю 6 тис. л. У кожній лінійці в якості опції доступна електронна специфікація.

Виконано за допомогою Disqus