На Миколаївщині продовжується протистояння рейдерів та власників маслопресового заводу

20 червня 2018 199 0
На Миколаївщині продовжується протистояння рейдерів та власників маслопресового заводу
zanoza-news.com

Сьогодні у Миколаєві представники ГО «Бізнес-варта», юристи, депутати та бізнес-омбудсмени зустрінуться з головою Миколаївської обласної державної адміністрації, обласним прокурором та силовиками з приводу рейдерського захоплення ТОВ «НЕСТ». Про це повідомляє AgroPolit.com.

«Протистояння між рейдерами та власниками заводу продовжується. На територію справжніх господарів не допускають. Хоча на них лежить відповідальність за збереження майна згідно з постановою слідчого Головного слідчого управління. На заваді стоять десятки озброєних людей, до яких постійно підходить підкріплення. Поліція просто охороняє периметр, хоча мала б вже неодноразово стати на заваді численним конфліктам, агресивним вилазкам злочинців, під час яких вони свідомо шкодили майно справжніх власників підприємства, а найголовніше, вони мали зачистити територію від рейдерів задля виконання постанови ГСУ», — розповідає бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко.

За словами народного депутата, бізнес-омбудсмен ГО «Бізнес-Варта» Олександра Данченка, дійсний власник не підписував жодних документів.

«Апеляційний суд ще в березні скасував незаконні дії реєстратора і повернув реального власника. Рейдери намагаються вивезти техніку з маслозаводу. Степане Івановичу, я хочу звернути вашу увагу на це», — зазначив Олександр Данченко.

Представники громадськості, які взялися допомагати постраждалим власникам порахували, що підприємство вже понесло значні втрати.

«Заводу вже нанесені збитки: 6-8 млн грн — це лише вартість демонтованого і вивезеного обладнання, плюс втрачені прибутки за 1,5 роки окупації підприємства та витрати на юридичну боротьбу. Хто може таке витримати? Хто інвестуватиме в українську економіку, коли бачить таке? Журналісти провели розслідування, і стає зрозумілим, чому маємо такий супротив у встановленні законності. Якщо дані остаточно підтвердяться, то ми скоро зможемо здивувати суспільство, оприлюднивши прихованих фігурантів цієї справи», — підсумовує депутат, голова ради ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко.

Виконано за допомогою Disqus