До 1 вересня Кабмін планує запустити електронні земельні торги через ProZorro

25 червня 2018 581 0
До 1 вересня Кабмін планує запустити електронні земельні торги через ProZorro
Kurkul.com

Електронні земельні торги на ділянки, що перебувають у державній власності, через платформу «ProZorro.Продажі» стартують до 1 вересня цього року. Про це повідомив анонсував перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає interfax.com.ua.

«Ми сподіваємося на оголошення перших аукціонів вже в кінці літа. Будемо намагатися зробити це в найкоротші терміни. Складнощів не повинно виникнути, хоча є необхідність повноцінної інтеграції, створення зручного інтерфейсу для користувача, оскільки цей тип активів відрізняється від тих, з якими ми раніше працювали», — сказав Максим Нефьодов.

Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк уточнив, що всі аукціони з реалізації прав оренди на землю в держвласності з 1 вересня будуть проходити в електронному форматі.

«Ми за ці два місяці будемо «дотягувати» проведення оголошених раніше аукціонів, а всі наступні будуть готуватися в електронному варіанті», — Максим Мартинюк.

За його словами, наразі здійснюється приведення торгових процедур у відповідність до вимог Земельного кодексу, який регулює порядок проведення земельних торгів.

 

Виконано за допомогою Disqus