У реформах АПК безліч недоопрацювань — думка

17 вересня 2015 43 0
У реформах АПК безліч недоопрацювань — думка
Latifundist.comУ реформах АПК безліч недоопрацювань — думка

Результати роботи уряду у сфері агропромислового комплексу є, але не настільки вражаючі, щоб надихати на подальший стрімкий розвиток. Про це сказав президент «Української аграрної конфедерації», народний депутат України Леонід Козаченко в інтерв'ю, розміщеному на сайті організації.

«Ми зберігаємо, певною мірою, стабільність, але цього недостатньо на сьогодні, тому що у рядах показників ми вже маємо падіння у сільському господарстві, і це трохи насторожує. Що буде далі?» — зазначає він.

Зроблено дещо у плані дерегуляції галузі. Але це справа ще не доведена до кінця. Закладена основа для подальшої роботи. Вона відбувається не дуже динамічно і слабо, і це також насторожує.

«Я, у першу чергу, кажу про такі центральні органи державної влади, які були ліквідовані або реформовані, як Держсільгоспінспекція, Санепідемстанція і Служба з захисту прав споживачів», — уточнює Леонід Козаченко.

Було прийнято рішення щодо створення одного агенства, яке візьме на себе виконання тих функцій, якими повинна була займатися держава. Але це затяглося більш, ніж на півроку, і там є певні прорахунки.

«Нас дуже хвилює ситуація з африканською чумою, є й інші прогалини, які потрібно негайно ліквідувати, тому що, з одного боку, ми зробили добре, адже це зменшило корупцію і прискорило деякі позитивні процеси. А з іншого боку, ми створили небезпеку, і досить серйозну, яка може призвести до небезпечних наслідків. Тобто, ми робимо щось хороше, але не допрацьовуємо, і це не дає нам упевненості у майбутньому», — додає він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою