Агросектор приносить Україні $30 млн щодня

17 вересня 2015 83 0
Агросектор приносить Україні $30 млн щодня
Кurkul.comАгросектор приносить Україні $30 млн щодня

Агросектор приносить Україні $30 млн чистої валютної виручки щодня, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на офіційному відкритті VI Міжнародної конференції «Ефективне управління агрокомпаніями», пише сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Аграрний бізнес є фактором фінансово-економічної стабільності України. Його внесок у відновлення національної економіки визначальний. На сьогодні галузь забезпечує більше 35% експортного потенціалу держави»,— сказав посадовець.

Також додав, що питання ефективності менеджменту гостро постає у підприємствах як приватної, так і державної власності. Умови ведення агробізнесу та жорстка конкуренція на ринку змушують компанії запроваджувати сучасні та високоефективні моделі менеджменту.

«Державні підприємства, теж у сьогоднішніх умовах вимушені шукати та впроваджувати нові, сучасні підходи до системи управління. Пошук та розвиток ефективних моделей менеджменту стане запорукою успіху аграрної галузі», — зазначив міністр.

Як зазначається у повідомлені, учасники форуму протягом трьох днів обговорюватимуть проблеми та основні аспекти управління аграрним бізнесом. Понад 300 представників провідних аграрних компаній України та Європи, представники міжнародних організацій та наукових установ взяли участь в роботі форуму. Особлива увага буде приділена побудові системи ефективного менеджменту та організації системи безпеки та протидії шахрайства на аграрних підприємствах.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою