Новий порядок приватизації передає сільгоспземлі у розпорядження Держгеокадастру

507
0
Закон «Про приватизацію державного та комунального майна»
pixabay.comЗакон «Про приватизацію державного та комунального майна»

Внаслідок прийняття закону №7066 «Про приватизацію державного та комунального майна» Держгеокадастр отримає черговий шматок землі. Про це у ексклюзивному інтерв'ю для AgroPolit.com розповів доктор економічних наук, заступник голови ради Асоціації «Земельна спілка України» Андрій Мартин. 

«Новий закон про «безземельну» приватизацію — у виграші Держгеокадастр. Це факт. На жаль, процес оформлення землі в Україні занадто тривалий та до непристойності корумпований, а тому будь-який «навколоземельний» чиновник може заблокувати його практично на будь-якому етапі», — говорить Андрій Мартин.

Фахівець впевнений, що під час продажу через електронні торгові системи колишніх державних сільськогосподарських підприємств покупець зможе придбати лише фантик від цукерки. А от домовлятися про одержання у користування головної «цукерки» — землі — й надалі доведеться за перевіреною часом схемою — із чиновниками сфери землеустрою у затишному сутінку заміського ресторану.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus