Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
Унаслідок пожежі на Одещині фермер втратив 20 га урожаю

У с. Весела Балка Татарбунарського району Одеської області загорілось поле пшениці. Про це повідомляє Ukr.segodnya.ua.
Поле належить місцевому фермеру. Втрата врожаю складає приблизно 20 га зернових.
Причину пожежі експерти поки не озвучують, проте очевидці повідомляють, що пожежа сталася від іскри комбайна під час його роботи. Працівники фермерського господарства, які були на той час у полі, бачили все на влачсі очі.
Пожежна бригада спільно з іншими місцевими фермерами, які відправили на допомогу власну техніку, локалізувала та загасила вогонь.

Читайте також
-
Свій серед бізонів — моряк, поет, фермер Тарас Казна
-
Зворотній бік ЄС: польський фермер про економічну диктатуру і конкуренцію з Україною
-
ТОП-7 АгроКалендарів із оголеною… душею
-
Бути першим в усьому — досвід учасників Клубу новаторів агробізнесу
-
АгроПолігон Кернел Сидерати: Час збирати урожай
-
АгроПолігон Океан Інвест: Красуня-соя в господарстві «Лампка Агро» має всі шанси вийти на рекордну урожайність
Матеріали до теми