В Україні потрібно будувати додаткові теплиці — експерти

17 вересня 2015 72 0
В Україні потрібно будувати додаткові теплиці — експерти
Vkurse.uaВ Україні потрібно будувати додаткові теплиці — експерти

Будівництво додаткових державних теплиць дозволить знизити ціни на деякі овочі та фрукти, недоступні українцям у зимову пору року, зазначають експерти, пише UaLife.

В Україні триває інфляція. Ціни на продукти та інші товари завищені.

Експерти вважають, що український уряд повинен подбати про будівництво додаткових теплиць, які б дозволили надалі заощадити кошти, як пересічних українців, так і держави у цілому.

«Якщо у нас буде достатньо продукції вітчизняного виробництва для подальшої реалізації, зараз ми маємо на увазі овочі, які у зимовий час Україна, в основному закуповує у інших країн, переплачуючи при цьому, зможемо дещо призупинити інфляцію», — вважають фахівці.

В Україні і на сьогодні існує достатня кількість теплиць, проте багато з них недостатньо укомплектовані і потребують ремонту. Підготовка ґрунту у теплиці навесні повинна здійснюватися за всіма встановленими правилами, а в більшості українських господарств спостерігається регулярна недостача добрив та інших необхідних вітамінів, використовуваних для підтримки нормального мікроклімату, сприяючого родючості ґрунту.

Інакше, вважають фахівці, вже з настанням холодів, багато українців, в основному незахищені верстви населення, зіткнуться з черговою гуманітарної проблемою, зумовленої нестачею фінансових коштів для придбання належних продуктів харчування.

Крім огірків, помідорів, баклажанів, кабачків і перцю, продаж яких обмежиться, а ціни блискавично зростуть у будь-якому випадку, адже уі овочі є сезонними, може сильно збільшитися вартість і таких овочів, як: морква, буряк, капуста, картопля, цибуля і часник. Тобто приблизна вартість стандартного «борщового» набору, без урахування вартості м'яса або субпродуктів, може різко підскочити приблизно на 15-25 грн.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою