За кілька днів у двох областях України сталося три пожежі у полях

12 липня 2018 116 0
За кілька днів у двох областях України сталося три пожежі у полях
Kurkul.com

Протягом кількох у Житомирській та Херсонській областях сталося три пожежі, дві з яких закінчилися вигоранням полів з пшеницею.

У Любарському районі поблизу села Филинці горіла суха трава на площі 3 га. За 10 м від вогнища розташована лісосмуга, а за 200 — поле з пшеницею.

Через суху та вітряну погоду вогонь швидко поширювався, але рятувальникам вдалося запобігти розповсюдженню вогню на більшу площу. Про це повідомляє zt.in.ua.

У Верхньорогачицькому районі поблизу села Таврійське Херсонської області в полі вигоріло 18 га пшениці, власником яких є місцевий фермер. Потерпілий оцінив збитки у майже 200 тис. грн. Вогонь загасили, ніхто з людей не постраждав. За кілька годин поліцейські встановили особу підпалювача. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У селі Яблунець Ємільчинського району також горіла пшениця на площі близько 20 га.  Вогонь перекинувся на поле від сухої трави, що зайнялася на узбіччі дороги. Вітряна погода сприяла швидкому розповсюдженню пожежі. Причина займання наразі встановлюється. Про це повідомляє 0412.ua.

Виконано за допомогою Disqus