Вчені розробили агроробота, що визначає стан кукурудзи на полях

67
0
Аграрний робот TerraSentia
aggeek.netАграрний робот TerraSentia

Аграрний робот TerraSentia, оснащений системою машинного навчання, може визначати стан кукурудзи на полі. Про це повідомляє Traktorist.uа з посиланням на aggeek.net.

Агрегат оснащений трьома RGB-камерами, інноваційним програмним забезпеченням для машинного навчання та 100 годин безкоштовних консультацій розробників.

Вага робота приблизно 11 кг, а довжина 30 см. Система оснащена набором камер і може захоплювати в кадр кожну рослину в повний зріст. Алгоритми глибокого навчання дозволяють роботу визначати кількість кукурудзи і її стан, вивчивши 300 зображень.

Перша партія з 30 роботів буде продаватися за ціною $ 5 000. Згодом вартість виросте в чотири рази.

Систему TerraSentia розробили вчені Іллінойського університету та отримали нагороду за кращу систему на провідній конференції з робототехніки Robotics: Science and Systems. Проект підтримало Агентство перспективних дослідницьких проектів Міністерства енергетики США, а також Інституті геномної біології. Тепер комерційною реалізацією проекту займається стартап EarthSense.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus