Два нових перспективних сорти лохини представлені на міжнародному ринку

24 липня 2018 116 0
Лохина
pixabay.comЛохина

Два нових високорослих сорти лохини — Мегас Блу (MegasBlue) і Титаниум (Titanium) — отримали хороші відгуки від власників розплідників та господарств які першими після виведення на європейський ринок взялись їх вирощувати. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Обидва сорти виводить на ринок міжнародна фірма Global Plant Genetics, що спеціалізується на захисті інтелектуальної власності сортів ягідних культур.

Першочергово сорти були виведені у США, компанією Oregon Blueberry Farms and Nurseries, яка й передала свої авторські права компанії Global Plant Genetics з метою їх поширення у більшості країнах.

За словами Руперта Харгрівза, директора Global Plant Genetics, в сучасних умовах ринок потребує високорослих сортів лохини з поліпшеними смаковими якостями та високою врожайністю.

Обидва сорти добре зарекомендували себе у США і обіцяють стати не менш популярними в Європі.

Сорт Мегас Блу (MegasBlue) позиціонується як покращений варіант сорти Блукроп. Середній показник врожайності в Орегоні (США) досягає 20-25 т/га.

У свою чергу сорт Титаниум ідеально підходить для вирощування на родючих ґрунтах або в контейнерах. Цей сорт універсального призначення, придатний як для свіжого ринку, так і для заморозки, після збирання добре зберігаються. Урожайність в Орегоні (США) досягає 20 т/га.

Виконано за допомогою Disqus