У законопроекті щодо органічної сільгосппродукції враховані зауваження громадськості

21 вересня 2015 27 0
У законопроекті щодо органічної сільгосппродукції враховані зауваження громадськості
Кurkul.comУ законопроекті щодо органічної сільгосппродукції враховані зауваження громадськості

Законопроект «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» було обговорено з урахуванням висловлених зауважень громадськості та поданий на розгляд Міністерства аграрної політики та продовольства України. Така домовленість була ухвалена під час засідання робочої групи Міністерства аграрної політики та продовольства України за участі представників профільних громадських організацій, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, під час обговорення положень нового законопроекта члени робочої групи висловились за необхідність опрацювання правового регулювання органічного виробництва в Україні з урахуванням норм, які діють у межах Європейського Союзу. Це насамперед стосується системи сертифікації органічного виробництва і пов’язана з нею система державного нагляду та контролю за учасниками органічного ринку.

«Водночас були порушені питання щодо правового врегулювання взаємовизнання сертифікаційних органів України та ЄС, доцільність встановлення у законопроекті норм стосовно придатності земель та критеріїв для оцінки якості земель, а також зон для виробництва органічної продукції та сировини, що суперечить прийнятим у ЄС нормам», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою