Олег Скрипка виготовлятиме авторське вино на Закарпатті

25 серпня 2018 136 0
Виноградник
Виноградник

Соліст і лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка планує виготовляти авторське вино з урожаю закарпатських виноградників.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповів кореспондент телеканалу СТБ на Закарпатті Віталій Глагола

«Трошки секретів вам у стрічку принесу. Впізнали того хлопачку в капелюсі? То тепер закарпатський винороб, а за сумісництвом соліст гурту «ВВ» Олег Скрипка. Він буде робити тут своє авторське вино. Сам урожай збиратиме, працюватиме з виноробами, а поки приїздить і усе контролює», — написав Віталій Глагола.

Олег Скрипка на винограднику

Цю інформацію підтвердив експерт із закарпатського туризму Олександр Коваль.

«Олег Скрипка відвідав виноградники закарпатського заводу вин «Чизай» на Берегівщині. Під час зустрічі з виноробами йшла мова про те, аби закуповувати у них виноград для авторського вина... Скрипка хоче робити червоне сухе вино, цікавився також білими сортами. Консультувався із закарпатськими виноробами, бо хоче створювати вино власноруч», — розповів Олександр Коваль.

Експерт зазначив, що в шоу-бізнесі тема авторського вина зараз дуже модна, тож Олег Скрипка інвестує у культуру виноробства, а не в дорогі авто чи годинники. А для Закарпаття — це чудовий внесок в імідж краю, де розвивають виноробство.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 18°

Вітер

1.8м/с

Опади

0мм

Вологість

65%