Живець свиней продовжує дорожчати

2 вересня 2018 1826 0
Живець свиней продовжує дорожчати

На рубежі сезонів ціни на ринку живця свиней продовжують поступовий рух у бік зростання, повідомляють в Асоціації «Свинарі України».

Такі підсумки були зроблені після моніторингу закупівельних цін на свинину живою вагою та очікувань м'ясопереробників.

Попереднього тижня представники м'ясопереробної галузі очікували, що середня ціна на живець свиней коливатиметься в межах 46,5-47 грн/кг. Утім фактична середньоринкова позначка тяжіла до рівня 47,5 грн/кг.

Тож за відгуками виробників свинини прогнози стосовно здороження підтримав дещо активніший попит з боку заготівельників. Останнє на тлі по-літньому обмеженої пропозиції кондиційних свиней вплинуло на настрої операторів, тож більшість переробників переглянули цінові очікування на початок вересня.

Так, понад дві третини представників м'ясопереробної галузі вважають, що середя ціна на ринку живця у перші осінні дні не буде нижчою за її поточний рівень, а понад третина опитаних не виключає можливість її на ближення до 48 грн/кг та вище.

Не дивлячись на цьоготижневу стабільність закупівельних цін на свинину в країнах ЄС, бар'єрну ціну «входу» імпортної сировини також скорегували на півгривні в наслідок зміни валютних курсів.

Виконано за допомогою Disqus