Ціни на живець свиней не виправдали сподівань

21 вересня 2018 1262 0
Ціни на живець свиней не виправдали сподівань
fermok.ru

З початку другої декади вересня закупівельні ціни на живець свиней забійних кондиції залишалися в межах попередньо встановленого діапазону. Як і тижнем раніше, торгівля велася в межах 47,5-49,5 грн/кг, хоча закупівельники очікували зниження ціни. Про це повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України».

«Хоча більшість представників м’ясопереробної галузі налаштовані на здешевлення свинини в закупівлі, окремі оператори вважають, що традиційне осіннє послаблення цін почнеться не так швидко. Зокрема, закупівельники зазначають, що в поширення АЧС в країні відчутно ускладнюють заготівлю. При цьому, хоча зниження температур позитивно вплинуло на прирости живої ваги свиней, кондиція тварин залишається ще досі неоднорідною», — ідеться в повідомленні.

Учасники ринку зауважують, що наявна пропозиція цілком достатня для задоволення попиту на свинину. Який, за їх словами, сезонно «просів» через поступову підготовку споживача до більших витрат опалювального періоду, так і через реакцію на зміну цінників.

У жовтні ж переробники очікують зниження цін до літнього рівня. Втім те, на скільки різким буде це падіння буде залежати від перебігу торгів у найближчі пару тижнів.

Виконано за допомогою Disqus