Американські фермери знищують гризунів на полях за допомогою сов

22 вересня 2018 159 0
Сипуха
Westernipm.orgСипуха

П'ять ферм в Каліфорнії поселили у себе сов для боротьби з гризунами. Таким чином агровиробники планують повністю відмовитись від використання родентицидів. Про це повідомляє Westernipm.org.

Нагадаємо, не пропустіть можливість дізнатися більше про сільське господарство Америки з туром Зернові в США.

На виноградниках компанії Matchbook Wine Company, що на півночі від Сакраменто, господарі облаштували 40 гнізд для сипух. Там сови висиджують пташенят і повертаються туди ж після полювання.

«У кожному гнізді підростає від трьох до семи совенят. Кожен день «батьки» згодовують їм по кілька гризунів. Іноді ми знаходимо коробки, де дорослі сови ховають по півдюжини гризунів про запас, турбуючись про те, щоб потомство не залишилося голодним», — розповідає доцент з екологічних досліджень в Державному університеті Сакраменто Сара Крос.

Група студентів з Каліфорнійського університету в Девісі та Сакраменто відстежують, де саме полюють сови. Для цього на дорослих птахів одягають GPS-передавачі, які відслідковують переміщення кожного птаха.

Знаючи, де сови полюють, дослідники допомагають фермерам скласти карту, де сови знищують найбільше гризунів. Пізніше в зазначених місцях розміщують гнізда для сипух та приманки для гризунів.

Таким чином, у майбутньому фермери планують повністю відмовитися від хімічних речовин для боротьби зі шкідниками. Окрім цього, фахівці планують збільшити кількість місць проживання не тільки для сипух, але і для яструбів та інших хижих птахів.

Виконано за допомогою Disqus