Прокуратура на Дніпропетровщині прикрила викрадення 43 га соняшнику

512
0
Прокуратура на Дніпропетровщині прикрила викрадення 43 га соняшнику
Kurkul.com

Під прикриттям місцевої прокуратури рейдери намагаються відібрати соняшник на площі 42,9 га у ФГ «Алтей» у Васильківському районі Дніпропетровської області. Про це повідомив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський, передає Agronews.

«У Васильківському районі Дніпропетровської області заступник прокурора Синельниківської місцевої прокуратури Роман Рябець разом з прокурором Васильківського відділу прокуратури Олександром Школяровим і слідчим Васильківського районного управління Національної поліції Ігорем Савченком за сфабрикованою кримінальною справою під прикриттям обласної прокуратури здійснюють рейдерське захоплення і викрадення вирощеного урожаю соняшнику на площі 42,9 га фермерським господарством «Алтей», — повідомив Анатолій Гайворонський.

Він повідомив, що прокурор зі слідчим прийняли рішення про арешт врожаю соняшнику через формальну причину — фермерське господарство нібито незаконно користується орендованою ним з 1992 р. землею. Колишній власник господарства ще при житті оформив ферму на свою дочку, яка продовжила справу батька після його смерті, обробляючи цю землю.

«Але прокурор із слідчим у цьому побачили великий спосіб, що земля незаконно використовується, тому що вона належала колишньому власнику, а тепер її використовує його дочка і вирішили арештувати врожай. Суд апеляційний відмінив цей арешт, але ми все одно не можемо заїхати, тому що прокурор вже продав зі слідчим цей врожай і вигодонабувач виставив свою охорону і ми не можемо косити», — розповів голова АФЗУ.

За його словами, представники «Алтея» зараз знаходяться на полі, щоб не допустити незаконного збору урожаю. Також на місці присутні представники особи, яка придбала арештоване майно.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus