Юрій Крутько став новим лідером Аграрної Партії України

1 жовтня 2018 382 0
Юрій Крутько, голова громадської організації «Аграрна самооборона України»
Kurkul.comЮрій Крутько, голова громадської організації «Аграрна самооборона України»

Опозиційне крило Аграрної партії України (АПУ) обрало нового керівника. Ним став голова громадської організації «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько. Про це сказано у повідомленні заступника голови АПУ, керівника Київської обласної організації Олега Корбана на сторінці Facebook, повідомляє Аgropolit.com.

Юрій Крутько підтвердив факт призначення по телефону і пообіцяв розповісти деталі у середу на прес-конференції.

«12 вересня 2018 року на позачерговому З’їзді Аграрної партії були достроково припинені повноваження Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії. Новим головою партії обрано Юрія Крутька. Зважаючи на обрання нового голови партії, відповідно до пункту 2 статті 30, пункту 6 статті 32, пункту 1 статті 33 Статуту партії переобрані заступники голови партії: Сергій Гайдай, Іван Чайківський, Олег Корбан та Алім Міщук, обрано новий склад Політичної ради та Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.  Наразі документи знаходяться на реєстрації в Міністерстві юстициї України», – сказано у повідомленні.

Наразі на сайті Міністерства юстицій України відсутні дані про зміну керівного складу АПУ, політради та президії, тому сказати точно, хто ж сьогодні керує політичною силою не можна. Раніше Віталій Скоцик повідомляв, що «заколотники» через  Мін’юст намагалися змінити партійне керівництво, подавши фальшиві документів.

Аgropolit.com хотів подати точку зору Віталія Скоцика щодо рішення про призначення Юрія Крутька. Але, наразі, його прес-служба уникає коментарів (сьогодні, наприклад, відмовила у акредитації на його прес-конференцію). Мовчанку зберігає і сам Віталій Скоцик.

Виконано за допомогою Disqus