Новий сошник від John Deere менше пошкоджує грунт

14 жовтня 2018 170 0
Новий сошник від John Deere менше пошкоджує грунт
Traktorist.ua

Компанія John Deere презентувала новий сошник ProSeries для сівалки 750A, розроблений для меншого пошкодження ґрунту, більш рівномірної глибини посіву, кращого контакту насіння з ґрунтом, а також для кращого закриття борозни. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на profi.co.uk.

Нова версія замінила існуючий сошник серії 90, який використовувався на сівалці з моменту його презентації в середині 90-х. Новинка сприяє зниженню руху ґрунту завдяки використанню вужчого корпусу сошника, який щільніше прилягає до диска.

Термін служби також збільшений, оскільки корпус сошника більше захований за диском сошника і піддається меншому контакту з ґрунтом. Серед інших оновлень — вужче і більше пружинне прикотуюче колесо, яке краще входить в насіннєву борозну та має дворядний підшипник для тривалішого терміну служби. Модель має лише одну точку змащення для мінімального щорічного обслуговування.

Насіннєукладач, який запобігає вистрибуванню насінин з борозни, також був оновлений для збільшення терміну служби. Новий сошник ProSeries доступний на нових машинах з січня, а також доступний для дообладнання.

Нове повністю сумісне з Isobus програмне забезпечення також доступне для сівалок 750A та 740A для мінімального обробітку. Це програмне забезпечення також працює зі сторонніми дисплеями і може управляти такими функціями, як контроль секцій. Воно запобігає надмірному перекриттю на технічних коліях і має функцію попереднього дозування.

Раніше при здійсненні посіву з технічними коліями система просто розділяла однакову кількість насіння на кілька сошників, що, за словами компанії, призводило до незначного перекриття на висіяних рядках. Нове програмне забезпечення зменшує загальну кількість насіння для підтримання правильної норми висіву по всьому полю.

Виконано за допомогою Disqus