На Харківщині сталася спроба захоплення урожаю

17 жовтня 2018 1194 0
На Харківщині сталася спроба захоплення урожаю

Урожай пшениці та соняшнику ФГ «Добрий господар», що розташоване у селі Картамиш Первомайського району Харківської області, намагалися захопити місцеві бізнесмени. Про це повідомляє informbyuro.info.

Сільгоспвиробники вже не вперше звинувачують їх у рейдерстві. Проте, цього разу вони діяли за рішенням Господарського суду Харківської області, який виніс постанову про арешт фермерських земель і врожаю.

За словами представників господарства, ухвала була винесена в останній день перед вихідними, буквально за кілька хвилин до закінчення робочого дня.

Так, якби селяни не втрутилися, урожай би зібрали та вивезли протягом святкових днів.

«Накладають арешт на наші посіви та все на світі для того, щоб за вихідні все скосити, вивезти все і щоб борги знову залишалися на «Доброму господареві», — зазначають пайовики господарства.

За їх словами, заяву на накладання арешту подали керівник ТОВ «Фермер Агро» Андрій Обора та керівник ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини»  Андрій Карбань.

«На даний момент є рішення суду, яке, можна сказати, не вступили у законну силу, тому що воно лише через 10 днів вступає в законну силу. Немає виконавчого провадження і ніхто не буде збирати  врожай, поки немає виконавця», — повідомив начальник поліції Первомайського району.

Виконано за допомогою Disqus

+ 15° ... + 3°

Вітер

1.8м/с

Опади

0мм

Вологість

59%