Люди не будуть продавати землю за безцінь — експерт

28 вересня 2015 102 0
Люди не будуть продавати землю за безцінь — експерт
Оgo.uaЛюди не будуть продавати землю за безцінь — експерт

Відкриття ринку землі спричинить її продаж за безцінь — це перебільшення, так вважає президент асоціації «Земельна спілка України» Андрій Кошиль, пише «Ліга. Бізнес».

За його словами, асоціація провела експеримент, розмістивши оголошення про покупку земельних паїв у київському метро і у регіонах.

«Ми хотіли зрозуміти, скільки людей готові продати, чи дійсно це масове явище, і яку ціну вони хочуть. Кількість дзвінків була невелика, і ті люди, які хочуть продавати, називають ціну $50-100 за сотку. Якщо перекласти це у ціни за гектар, то це $5-10 тис. Дуже мало людей, яких обставини підштовхують до того, щоб продати землю дешево. Але й вони не готові продати її за $300 за гектар. Можливо, є випадки, але цей ринок сильно переоцінений із точки зору можливості продажу», — сказав Андрій Кошиль.

Він додав, що будь-який інвестор, зацікавлений у купівлі сільськогосподарської землі, націлюється на масив.

«Масив площею 4 га — це середній розмір паю в Україні — мало цікавить будь-якого інвестора, особливо якщо він знаходиться посередині поля, до нього важко організувати під'їзд», — підкреслив Андрій Кошиль.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою