Сlaas презентував зернозбиральний комбайн Lexion 770 на ІнтерАГРО 2018

31 жовтня 2018 139 0
Сlaas презентував зернозбиральний комбайн Lexion 770 на ІнтерАГРО 2018
Зернозбиральний комбайн Lexion 770 на ІнтерАгро

Компанія Сlaas на виставці «ІнтерАГРО 2018», яка зараз проходить в Києві, представила зернозбиральний комбайн Lexion 770.

В ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua продукт-менеджер компанії Сlaas Віталій Бортун повідомив, що цей комбайн є найпотужнішою флагманською моделлю гібридної компоновки.

Потужність Lexion 770 — 524 к.с. На ньому встановлено двигун Perkins. Об’єм бункера — 12, 8 тис. л, що дозволяє працювати автономно як на зернових колосових культурах, так і на кукурудзі. Комбайн має систему очищення Jet Stream, яка дозволяє реалізувати пропускну здатність комбайна на повну.

«Наприклад, продуктивність цього комбайну на кукурудзі, яка була реально досягнута на українських полях склала 120 т/год. Щоб забезпечити таку продуктивність необхідно подбати про кваліфікацію оператора, достатню логістику по відвезенню зерна від комбайна і щоб елеватор зміг це зерно прийняти, тобто просушити і покласти на зберігання. Бо може бути такий нюанс, що комбайн виходить на таку продуктивність, ви встигаєте забрати від нього усе зерно, привозите його на елеватор, а він не встигає його прийняти», — зазначив Віталій Бортун.

Також він підкреслив, що Lexion 770 має подрібнювач незернової частини врожаю з радіальним розподільником і половорозкидачем, які безперечно оцінять як прихильники «мінімального обробітку» ґрунту, так і переконані «класичники».

Ще однією особливістю цієї моделі є Auto Crop Flow — система захисту систем обмолоту, сепарації та подрібнення незернової частини врожаю комбайна від перенавантаження і забивання.

«Принцип роботи такої системи ґрунтується на моніторингові відхилення обертів робочих органів від поточних заданих параметрів. Залежно від величини такого відхилення система інформує оператора та реагує вимкненням приводу жниварки, транспортера похилої камери, зниженням швидкості до 1,5 км/год для припинення подачі маси у комбайн та вивільнення додаткової потужності на подолання пікових навантажень. За критичного навантаження система відключає головний привід, знімаючи навантаження з двигуна. Як результат, комбайн можна експлуатувати на межі продуктивності. І що не менш важливо система знижує імовірність проковзування клинопасових передач, що подовжує їх строк служби», — підкреслив Віталій Бортун.

На виставці «ІнтерАГРО 2018» ця система відзначена золотою медаллю.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 3°

Вітер

2м/с

Опади

0мм

Вологість

71%