Мінагрополітики підриває роботу Асоціації фермерів — думка

6 листопада 2018 69 0
Мінагрополітики підриває роботу Асоціації фермерів — думка

Мінагрополітики  дестабілізує роботу Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) шляхом прямого втручання в роботу організації. Про це повідомив заступник гендиректора ВГО Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України (ССОКУ) Михайло Данкевич, передає agronews.ua.

«Так, знаючи, що АФЗУ, спільно з Союзом сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та Союзом українського селянства (СУС) проводить 9 листопада 2018 р. в місті Черкаси збори фермерів центральних областей України з метою аналізу реалізації першого року «Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів», використання коштів Державного бюджету на її підтримку та інших проблемних питань фермерства, «неочікувано» приймає рішення провести зібрання директорів обласних відділень Укрдержфонду 6 листопада та запрошує прийняти в ньому участь і голів обласних Асоціацій. Причому, не дирекція АФЗУ, як завжди, а самі працівники міністерства!», — повідомив Михайло Данкевич.

За його словами, замість того, щоб прийняти самим участь у цьому заході, міністерство дестабілізує підготовку «викликаючи» голів обласних АФЗ на нараду до Києва.

Він додав, що організатори заходу сподіваються на участь у ньому заступника міністра Віктора Шеремети.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 13°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.5мм

Вологість

83%