На український ринок ЗЗР вийшов новий бренд DEFENDA

7 листопада 2018 350 0
LNZ Group виводить на ринок ЗЗР новий бренд DEFENDA
Kurkul.comLNZ Group виводить на ринок ЗЗР новий бренд DEFENDA

LNZ Group виводить на ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин — DEFENDA.

На сьогодні в лінійку продукції входять 46 препаратів. Серед них: 23 гербіциди, 6 фунгіцидів, 6 інсектицидів, 7 протруйників, а також регулятор росту, прилипачі, десикант. Вже відомими препаратами на ринку є: гербіциди Сумаро, Аксакал, Бетагард, Напалм, Сора-Нет; фунгіциди Меценат та Абсолют, інсектициди Бомбардир, Альфа Супер.

У 2016 р. LNZ Group стала власником цілого ряду сучасних високоефективних препаратів, об’єднавши їх під брендом УкрАгроПротект. Спочатку хімічна компанія обслуговувала тільки потреби агрохолдингу LNZ Group. Нагадаємо, що компанія обробляє 70 тис. га в Черкаській та Сумській областях. Проте з часом продукція почала користуватись попитом у партнерів агрохолдингу: у інших холдингів, великих, середніх та дрібних фермерів.

Саме тому компанія вдосконалила лінійку препаратів та вирішила вивести цей напрям діяльності повноцінно на ринок. За оцінками експертів, доля ринку ЗЗР під брендом DEFENDA складає 5% (у грошовому еквіваленті).

«Ми вже встигли чимало зробити з компанією «Украгропротект» і продовжуватимемо розвиток ринку ЗЗР з новим брендом DEFENDA. За оптимальних вкладень в наші ЗЗР фермери отримували до 15% прибавки врожаю. Тому ми зростали у геометричній прогресії, що і вивело нас на новий рівень. Наразі ми оновили асортимент та представляємо преміальну лінійку генеричних препаратів», — зазначає Сергій Борисов, директор компанії «Украгропротект».

Засновник LNZ Group Дмитро Кравченко впевнений, що розстановка сил на ринку ЗЗР вже змінилась назавжди. Мультинаціональні компанії оригінатори зробили величезний внесок у створення аграрної хімії. Тепер виробники генеричних препаратів зобов'язані зробити якісні ЗЗР доступнішими для всіх аграріїв. І це сьогодні підтверджено усіма глобальними злиттями та поглинаннями у світі агробізнесу. 

Настала нова епоха захисту рослин.

Дмитро Кравченко, засновник LNZ Group

«Новий підхід до захисту рослин, перш за все, пов’язаний з ефективністю та відкритістю на ринку. Ми прозоро заявляємо: так, препарати у нас генеричні, але це не означає «неякісні», «створені нашвидкуруч», «погано вивчені» і так далі. Ми співпрацюємо із найкращими заводами, що витримали жорстку конкуренцію в умовах вимог до захисту навколишнього середовища. Пропонуємо співробітництво з повною впевненістю у якості та сталості отриманих результатів, так як все перевіряємо на своїх полях. Це я називаю генеруванням нового захисту рослин», — коментує Дмитро Кравченко.

Представники компанії підкреслюють, що ринок наразі перенасичено генериками, і робота з частиною сумнівних генеричних брендів нанесла масштабні збитки власне ринку. Через це компанія наголошує, що заощаджувати треба обережніше і застосувати лише перевірені препарати.

Головними перевагами ЗЗР DEFENDA називають оптимальне співвідношення ціна/якість, широку лінійку препаратів, що дає змогу спланувати повну та надійну схему захисту культури, комплексний підхід, а головне — чесність та відкритість з клієнтами.

«В даному кейсі нас надихнуло те, що ми створювали сучасне обличчя в новій епосі аграрної хімії. Аналізуючи суперактивність на ринку ЗЗР, поглядаючи на плани компанії та відчуваючи її настрій, ми збагнули, що звичайного робочого бренду буде недостатньо. Він зрозумілий, зручний у вимові, відрізняється від інших, але в той же час знаходиться на рівні сильних гравців. Більше з тим, він підтримує зв’язок з материнським бізнесом. Шрифт, кольори, форма знака підібрані так щоб висловити відкритість, надійність, якість і системний підхід до ведення бізнесу власником і його командою. Завершив образ бренду мотивуючий девіз — Генеруємо новий захист», — розкрив нюанси нового бренду DEFENDA Михайло Муковоз, креативний директор агентства аграрних брендів Mukovoz.Design.

Перелік усіх препаратів DEFENDA.

Виконано за допомогою Disqus