Вартість зернових та олійних — огляд цін на с/г продукцію за тиждень з 5 по 9 листопада

9 листопада 2018 646 0
Вартість зернових та олійних — огляд цін на с/г продукцію за тиждень з 5 по 9 листопада
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класу з початку тижня подорожчала у порту Миколаївської області. У портах Одещини її вартість не змінилася. У доларах ціна залишилася на рівні понеділка.

Пшениця фуражна подешевшала у порту Миколаївської області та подорожчала на Одещині. У доларах вартість не змінилася з початку тижня.

До кінця робочого тижня вартість кукурудзи у порту Миколаївської області знизилася, у портах Одещини зросла. У доларах кукурудзу подорожчала у порту Миколаївської області та подешевшала у портах Одеської області.

Ячмінь у порту Миколаївщини дещо подешевшав з початку тижня. На Одещині його вартість не змінилася.

Соняшник у порту Миколаївської області подорожчав, а на Одещині — подешевшав. У доларах його вартість за тиждень не змінилася.

У порту Миколаївської області вартість ріпаку залишилася незмінною з понеділка. У портах Одеської області його ціна дещо знизилася. У доларовому еквіваленті вартість залишилася незмінною.

Вартість сої не змінилася з початку тижня.  

Виконано за допомогою Disqus