Хутрові ферми на Львівщині працюватимуть за євростандартом WelFur

22 листопада 2018 194 0
Норки у клітці
Kopenhagenfur.comНорки у клітці

На виконання Угоди про асоціацію з ЄС, нові ферми з вирощування норок на Львівщині будуть будуватись за євростандартом утримання хутрових тварин «Велфур» (WelFur). Про це повідомляє Galinfo.com.ua.

Як розповів радник консульського відділу Посольства Королівства Данії в Україні Василь Заліщук, Данія має найбільш передову наукову базу зі звірівництва. Це дало змогу країні зробити великий внесок у розвиток панєвропейської системи оцінки добробуту тварин під назвою «Велфур».

Також він додав, що пілотне підприємство у Львівській області під час виробництва буде дотримуватись усіх стандартів Європейського Союзу та працювати у межах українського законодавства.

«Для нас надзвичайно важливим є побудова діалогу між бізнесом, органами державного управління та місцевою громадою. Перед нами стоїть важливе завдання — донести правильну позицію щодо стандарту утримання норок за найвищим європейським стандартом «Велфур», — зазначив Василь Заліщук.

До того ж, робота ферми посприяє організації безвідходного виробництва вже існуючих тваринницьких ферм. Понад 600 тис. т відходів забійних цехів на птахофабриках, бойнях тварин, рибних відходів та відходів молочної промисловості щорічно використовують у харчуванні норок.

Виконано за допомогою Disqus