Реклама

Канада наймає мігрантів для вирощування канабісу

9 грудня 2018 193 0
Канабіс
Pixabay.comКанабіс

Канаді, яка повністю легалізувала канабіс цієї осені, не вистачає робочої сили для вирощування рослини. Для вирішення цього питання компанії були змушені наймати робітників з Гватемали і Карибського басейну. Про це повідомляє Vokrugsveta.ua.

Генеральний директор медичної компанії, що вирощує канабіс, Вік Ньюфелд, був змушений найняти робітників з Гватемали і Карибського басейну, оскільки не зміг знайти бажаючих у Канаді.

Минулого літа він найняв працювати 50 місцевих робітників, але вже через місяць майже всі звільнилися через важкі умови праці.

«У теплицях дійсно дуже гаряче і вологе повітря. Ми провітрювали їх настільки часто, наскільки це було можливо, але у липні та серпні було занадто жарко», — пояснює Вік Ньюфелд

Через нестачу кваліфікованих працівників йому довелося утилізувати 14 тис. рослин канабісу. Просто не було кому зібрати. Збиток компанії склав близько $750 тис.

Щоб уникнути таких наслідків знову, Вік Ньюфелд, вирішив найняти для сезонних робіт біженців з Гватемали і Карибського басейну. Так само вчинили й інші компанії.

Це пояснюється ще тим, що рівень безробіття у Канаді становить 5,8%. Тож багатьом виробникам канабісу доведеться шукати працівників за межами своєї країни. До того ж, робітників у цій сфері не вистачає, як серед різноробочих, що займаються вирощуванням рослин і збором урожаю, так і серед висококваліфікованих фахівців.

Виконано за допомогою Disqus