Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної техніки

12 грудня 2018 78 0
Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної техніки
Traktorist.ua

Компанія Grimme провела восьму спеціалізовану виставку, на якій було презентовано понад 100 одиниць овочезбиральної техніки виробників Grimme, Asa-Lift і Spudnik. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

На виставці Grimme Technica вперше були продемонстровані новий дворядний збиральний комбайн EVO 280 з 8-тонним бункером і трьома сепараторними пристроями, а також нове покоління самохідних бурякозбиральних комбайнів серії Rexor. До того ж, сімейна компанія Grimme представила два нових модулі порталу myGRIMME, які дозволяють легко ідентифікувати запчастини та перевірити їх наявність у партнерів по збуту.

В ході заходу генеральний директор заводу сільгоспмашин Grimme Себастіан Тальго також окреслив нові перспективні концепції.

«Grimme асоціюється з картоплезбиральною та бурякозбиральною технікою, яку виробляє протягом десятиліть. З придбанням данської компанії Asa-Lift, яка спеціалізується на овочевій техніці, у Grimme з’явилися нові плани. Мета — стати провідним світовим виробником повної лінії техніки для овочівництва», — зазначив Себастіан Тальго.

Наразі техніка для збирання та зберігання вже включена в виробничу програму, а посівні сільгоспмашини з 2019 р. надасть англійський виробник Stanhay.

Asa-Lift також прийняла корпоративний дизайн групи Grimme і протягом 2019 р. змінить синій колір машин на яскраво-червоний.

Виконано за допомогою Disqus