Голова Спілки пасічників Київщини спалив своє посвідчення

18 грудня 2018 2984 0
Голова Спілки пасічників Київщини спалив своє посвідчення

Сергій Терентьєв, який досі обіймав посаду голови Київської обласної спілки пасічників, спалив своє посвідчення члена ГС «ВГО «СПасУ» та заявив, що не бажає мати нічого спільного з названою організацією.

Відео з відповідною заявою він розмістив у YouTube.

За словами Сергія Терентьєва, такої організації, як Спілка пасічників України від 15 грудня 2018 р. вже не існує.

«Друзі, Спілки пасічників в нас від суботи не існує. Є акціонерне товариство, чи клуб за інтересами — воно є... Назвіть це спілкою політиків, експортерів, бізнесменів — а пасічники при чому? Приберіть цю назву «Спілка Пасічників». Вам пасічники не потрібні — вам потрібно вирішувати свої політичні, бізнесові інтереси. Вона, мабуть і створювалась, щоб вирішувати ці інтереси. На сьогодні це приватна власність Нагорнюка, Бажина, Солдатова та інших, хто вкладав у неї гроші», — говорить екс голова СПасУ Київщини.

На такий рішучий крок Сергій Терентьєв наважився після чергового з'їзду Спілки 15 грудня, на який не було допущено багатьох пасічників, що приїхали взяти участь у з'їзді та обговорити актуальні питання галузі. Зокрема мали бути розглянуті ініціативи щодо недопущення отруєння бджіл, формування цін на мед та продукцію бджільництва тощо.

За його словами, такі дії є порушенням Статуту Спілки, але навіть після повідомлення ним про порушення з трибуни і вимоги допустити до зборів усіх, хто бажав приєднатись, вхід все одно був закритий.

«Я сказав, що згідно Статуту, пункту IV.6.1, ці люди мають бути там. Він звучить так: «Пасiчники, якi не входять до громадських органiзацiй, можуть брати участь у З'їздi з дорадчим голосом». Тобто навіть не члени Спілки, згідно до статуту, мали право бути присутніми на цьому з'їзді. Тим паче, що Рада Спілки перед тим постановила: будуть вільні місця — ми їх запускаємо... Але Стретович навіть не вибачився, що цих людей не пустили і не дав розпорядження, щоб їх впустили», — пояснив пасічник.

Виконано за допомогою Disqus