Реклама

Родина на Запоріжжі почала продавати салат під власною маркою

20 грудня 2018 236 0
Родина на Запоріжжі почала продавати салат під власною маркою
pixabay.com

Віталій і Ольга Шкрібляк, які вже вже 6 років займаються вирощуванням салату головками, листового та олійного, почали реалізацію продукції під маркою «FreshSalat». Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

Сім'я Шкрібляк вирощує салати в селі Велика Знам'янка Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області. На 1 га землі вони вирощують 12 видів салату. А на наступний рік планують збільшити обсяг посадки вдвічі.

«Під салатами у нас 0,5 га — це відкритий грунт і 0,5 га — закритий грунт. А взагалі у нас 2 га. Тому на наступний рік хочемо збільшити посадки», — розповідає Ольга Шкрібляк.

За її словами, родина починали бізнес з 50 кущів салату, потім розширилися до 1 тис. Окрім салатів родина вирощує огірки та помідори.

«Перший рік, коли вирощуєш, всі салати ідеально ростуть. Ось капризи починаються на наступний рік. Тому що перший рік ми не бачимо якості. А ось далі ми взяли собі за гасло видати якість, щоб це була не якась солома, ні якийсь пучок, а був якісний продукт », — додає Віталій Шкрібляк.

Збуває господарство свій продукт через сторінку в соцмережах, продає безпосередньо і також намагаються вийти на продажу через мережу супермаркетів.

«У цьому році ми вже відправляли наш товар в супермаркет VARUS. Але для того, щоб дати оцінку співпраці повинно пройти якийсь час, щоб зрозуміти наскільки ми один одному підходимо », — говорить господар.

На думку родини Шкрібляків, головна фішка «FreshSalat» — це якість продукції.

Проблемою для розширення господарства є питання кадрів.

«Ми хочемо навчитися працювати з людьми, тому що у нас з цим складно. Ми, напевно, занадто зворушливо ставимося до своїх продуктів, тому ми не допускаємо недбалості», — розповідає жінка.

Також сім'я Шкрібляк розглядає питання кооперації. Але для цього, за їхніми словами, потрібно щоб інші також мали бажання не просто заробити гроші на цьому бізнесі, а видавати на ринок якісний продукт.

«Якщо ми будемо працювати поодинці, то ми будемо один одному конкурентами. А якщо ми будемо разом працювати, то ми можемо бути конкурентами набагато великим фірмам: імпортним, європейським, не важливо. І за якістю, я думаю, ми не будемо поступатися», — стверджує пані Ольга.

З наступного року господарство хоче вийти на цілорічну роботу.

«Поки ми працюємо в осінньо-зимовий період, влітку ми поки не працюємо. Для того, щоб працювати влітку потрібно вже підходити професійно: потрібно охолодження, потрібна передпродажна підготовка, потрібна упаковка», — наголосив Віталій Шкрібляк.

Нагадаємо, Віталій Шкрібляк став ювілейним підписником сторінки Kurkul.com у Facebook та отримав від редакції футбулку у подарнук.

 

Виконано за допомогою Disqus