Євраліс пропонує насіння для органічного землеробства

27 грудня 2018 160 0
Євраліс пропонує насіння для органічного землеробства

Органічне землеробство набуває популярності у світі та Україні. Це відбувається завдяки збільшенню попиту споживання екологічної та безпечної сільськогосподарської продукції. Компанія «Євраліс» бере активну участь у розвитку органічного землеробства. Про це повідомила прес-служба компанії.

Цього року в Україні Євраліс пропонує асортимент гібридного насіння, яке адаптоване для органічного вирощування. Це насіння пакується на власному заводі не протруєним та підходить для органічного землеробства. Це, зокрема, гібриди кукурудзи ЕС Сіріус (ФАО 200), ЕС Конкорд (ФАО 250), ЕС Москіто (ФАО 350), ЕС Метод (ФАО 380) та соняшника ЕС Ніагара (ранній).

Для просування своєї продукції Євраліс налагоджує пряму комунікацію з 294 сільськогосподарськими підприємствами, що займаються органічним землеробством.

Довідково:

Україна займає 20 місце в світі і 11 в Європі по загальній площі сільськогосподарських угідь, сертифікованих як органічні. За останні 5 років вони збільшились на 54% і складають 381 тис га. З них 48,1% задіяні під вирощування зернових (7 місце серед країн-виробників органічних зернових). Більше 16% займають олійні культури (5 місце в світі), 4,6% — бобові (7 місце). Під овочевими задіяно 2% угідь (10 місце), під фруктовими — 0,6%. Євраліс позиціонує себе як насіннєвий партнер для фермерів, які займаються органічним виробництвом польових сільськогосподарських культур.

Виконано за допомогою Disqus