В Україні спростили ввезення незареєстрованих ЗЗР

4 січня 2019 1489 0
В Україні спростили ввезення незареєстрованих ЗЗР

Із п’ятниці 4 січня 2019 року набув чинності спрощений порядок ввезення на митну територію України незареєстрованих агрохімікатів, повідомляє УКРІНФОРМ.

Відповідна постанова Кабінету міністрів від 14 листопада 2018 р. N 958  скасувала необхідність погодження видачі дозволу з Мінагрополітики та Міністерством охорони здоров'я. Крім того, виключено необхідність отримання дублікату дозволу.

Попередня редакція нормативного акту передбачала, що у разі ввезення незареєстрованих пестицидів на митну територію України необхідно отримати погодження з МОЗ. А у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами — погодженням з МОЗ та Мінагрополітики з обов'язковим зазначенням його кількості.

Дія цього Порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.

Суб'єкти господарювання, яким надано дозвіл, зобов'язані подавати звіти про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, МОЗ, а у разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу також Мінагрополітики.

Виконано за допомогою Disqus