Держпродспоживслужба видаватиме посвідчення тракториста-машиніста

22 січня 2019 6203 0
Держпродспоживслужба видаватиме посвідчення тракториста-машиніста

Територіальні органи Держпродспоживслужби будуть реєструвати та знімати з обліку трактори, самохідні шасі, сільгосптехніку та інші механізми, а також видавати посвідчення тракториста. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Держпродспоживслужба уповноважена створювати та вести електронний реєстр суб'єктів господарювання, які здійснюють гуртову та роздрібну торгівлю тракторами, самохідними шасі, сільськогосподарською технікою й іншими механізмами.

Продавці машин, які включені до електронного реєстру, можуть їх не реєструвати за умови оформлення актів прийняття-передачі або договорів купівлі-продажу. Такі суб'єкти під час продажу машин видають власнику номерний знак «Транзит», строк дії якого складає 10 діб.

Власник машини, придбаної у таких суб'єктів, представляє для реєстрації оригінал акту прийняття-передачі машини або договору купівлі-продажу і номерний знак «Транзит».

Також територіальні органи Держпродспоживслужби прийматимуть теоретичні та практичні іспити, видаватимуть і обмінюватимуть посвідчення тракториста-машиніста.

Для обміну посвідчення без складання іспитів не потрібно підтверджувати управління машинами протягом останніх 12 місяців, але для відкриття нової категорії потрібно пред'явити диплом кваліфікованого робітника або свідоцтво про присвоєння (підвищення) кваліфікації.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету міністрів України №19 від 16 січня 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus