Іспанські виробники лохини оголосили про банкрутство

29 січня 2019 489 0
Іспанські виробники лохини оголосили про банкрутство
pixabay.com

В Іспанії за останній час кілька виробників лохини оголосили про банкрутство. Зокрема, минулого тижня стало відомо про банкрутство одного з найстаріших виробників лохини в Іспанії Asturian Berries. Про це повідомляє agri-gator.com.ua.

Компанія, що входить до групи Hortifrut, була створена в 2006 р. для поставок на європейські ринки того, що тоді було маловідомим продуктом в ягідному арсеналі Іспанії. Asturian Berries став одним з провідних виробників лохини на півночі Іспанії.

«Це вже другий виробник, який припинив діяльність і торгівлю в цьому році після закриття ферми в Ов'єдо, що стало наслідком зростаючої конкуренції на ринку лохини з боку таких країн, як Польща і Румунія, які мають більш низькі виробничі витрати», — сказав представни Астурійської ягідної асоціації La Nueva España Фернандо Гарсія.

Він зазначає, що останні банкрутства свідчать про досягнення критичної точки в конкурентоспроможності бізнесу в регіоні. Він також додав, що невизначеність, пов'язана з Brexit, також впливає і викликає серйозну стурбованість, оскільки Великобританія є одним з найбільших споживачів іспанської лохини.

Виконано за допомогою Disqus