Земля повинна приватизовуватися безкоштовно — Мірошниченко

6 жовтня 2015 92 0
Земля повинна приватизовуватися безкоштовно —  Мірошниченко
Кurkul.comЗемля повинна приватизовуватися безкоштовно — Мірошниченко

Проект «Дорожньої карти земельної реформи» підкріплений реальними законопроектами, про це сказав доктор юридичних наук Анатолій Мірошниченко, пише AgroNews.

«Основні ініціативи, прописані у ній — відмова від принципу цільового використання земельної ділянки на користь територіального планування, відмова від корупційного механізму державної експертизи, відмова від дозвільного порядку виготовлення технічної документації із землеустрою, відмова від погоджень технічної документації із землеустрою, спрощення механізму проведення земельних торгів, який блокує ефективне відчуження земель державної та комунальної власності, у тому числі — можливість використання електронних торгів», — зазначив експерт.

Також він додав, що дуже важливо провести реформування безоплатної приватизації, яка є безкоштовною тільки на папері, а насправді супроводжується численними зловживаннями.

«У рамках проекту планується також відмовитися від державного регулювання оренди землі та вирішити питання про долю будівель і споруд, розташованих на чужій земельній ділянці», — сказав він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою