Реклама

Волинські депутати поділили між собою садівничі дотації

7 лютого 2019 253 0
Волинські депутати поділили між собою садівничі дотації
pixabay.com

За цільовою програмою у 2018 р. волинські садівники, виноградарі та хмелярі отримали понад 12 млн грн з держбюджету на розвиток своєї справи. Про це повідомляє hromadske.volyn.ua.

Документи на отримання компенсацій з бюджету подавали 13 підприємств, пройшло 9. Дотації «пішли» у п’ять районів області: Любомльський, Іваничівський, Володимир-Волинський, Ківерцівський та Луцький.

Найбільші суми дотацій за Програмою підтримки розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників за минулий 2018 р. отримали агропідприємства пов’язані з депутатами Волинської обласної ради.

Одне з господарств, створене та зареєстроване у 2016 р., восени 2018 р. висадило першу плантацію лохини на 75 гектарах землі. І вже у грудні на сайті Мінагрополітики з’явилася інформація, згідно господарству мають виплатити рекордну суму дотації — 3,1 млн грн. Це підприємство засноване родичами депутата Волинської обласної ради.

Варто зазначити, що за адресою господарства зареєстроване ще одне «ягідне» підприємство. Директором обох підприємств одна людина. А кінцеві бенефіцціари — родичі того ж депутата.

На другому місці за обсягом отриманих дотацій — підприємство з Володимир-Волинського району. Держава повернула господарству понад 2 млн грн.

Третє місце — господарство з Ківерців. Протягом 2018 р. Мінагрополітики двічі своїми наказами виділяло кошти цій фірмі: в серпні і в грудні. Загальна сума підтримки склала 1,8 млн грн. Це підприємство також належить одному з депутатів Волинської обласної ради.

На четвертому місці — підприємство з Луцька. Воно теж дотувалось двома траншами на загальну суму 1,5 млн грн. Його директором і кінцевим бенефіціаром є колишній депутат Луцькради.

Виконано за допомогою Disqus